Par mums

Austriešu kompānija “Herz Armaturen” Ges.m.b.H., kas ir dibināta 1896.gadā ir viena no lielākajām kompānijām Eiropā, kas izgatavo termostatiskās galvas, ūdensvadu un apkures cauruļvadu sistēmas, apkures katlus. Katru gadu miljoniem termostatu un regulētāju ar markas zīmi HERZ atstāj konvejieri no ražotājrūpnīcām Eiropā.
HERZ ir Austrijas kompānija, kas ir starptautiski atzīta. Mēs strādājam ar resursiem draudzīgu enerģijas piegādi un nodrošinam energoefektīvas, ekonomikas un ērtas sistēmas izveidi.


Kompānijas “Herz Armaturen” Ges.m.b.H. produkcija ir plaši pazīstama vairāk nekā 70 pasaules valstīs, ne tikai Eiropā, bet tālu aiz tās robežām Tuvajos Austrumos, Ziemeļ un Dienvidamerikā, Japānā un Jaunzēlandē. Eiropā HERZ pārstāv daudz meitas uzņēmumi, kas atrodas Lielbritānijā, Vācijā, Čehijā, Polijā, Slovākijā, Ukrainā, Rumānijā, Bulgārijā, Gruzijā, Ungārijā, Krievijā un Baltijā, kā arī daudzgadīgi pārstāvji un partneri.


1983.gadā Zebersdorfā (Austrija) tika dibināta uzņēmuma HERZ Energietechnik nodaļa, kurā pašlaik strādā vairāk nekā 100 darbinieku. 2010.gadā Pinkafeldē (Austrija) tika nodibināta vēl viena nodaļa, kurā ražošanas un pārdošanas jomā strādā 150 darbinieku. Uzņēmums "HERZ Energietechnik" sevi pozicionē kā specializēts biomasas apkures sistēmu uzņēmums.


Augstā kvalitāte, kas apstiprināta ar vairākiem sertifikātiem, kā arī daudzu gadu pieredze garantē jaunu risinājumu izstrādi enerģijas patēriņa ekonomijai un dizaina pilnībai visaugstākajā līmenī HERZ apkures armatūrai un biomasas apkures katliem.


Izglītība un apmācība ir ļoti svarīga Herz, tāpēc profesionālo un augstskolu studenti ir bieži viesi Herz mācību centros. Herz pievērš uzmanību ne tikai teorijai, bet arī praksei un pielietojumam jebkur pasaulē. Kopš HERZ sadarbojas ar universitātēm gan Eiropā gan Centrālajā Āzijā, uzņēmums dod iespēju jauniešiem starptautiskām studiju apmaiņas programām.


HERZ preču zīmi Latvijā pārstāv KU HERZ Baltija SIA, kas atrodas Rīgā, Hipokrāta ielā 2d, www.herz.lv.